NOU
Rasnita electrica Heinner HCG-150P, Putere 150W, Capacitate 50 g, Cutit de inox, Alb
52,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Rasnita electrica Heinner HCG-150P, capacitate: 50g, putere: 150W, carcasa din plastic, lama din inox, buton ON/ OFF, blocare de siguranta
Caracteristici generale
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 50 g |
| Putere | 150 W |
| Functii | Sistem de siguranta |
| Nivel zgomot | 85 dB |
| Material carcasa | Plastic |
| Material lame | Inox |
| Continut pachet | 1 x Rasnita |
| Culoare | Alb |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.