NOU
Prajitor de paine Heinner Panfette 1300 HTP-1300WHR, Putere 1100W, Capacitate 4 felii, 7 niveluri de rumenire, Alb/Rosu
117,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Prajitor de paine Heinner Panfette 130 HTP-1300WHR, Capacitate: 4 felii, Functii: Decongelare, Reincalzire si Anulare, 7 niveluri de rumenire, Functie de autocentrare a feliilor de paine, Tavite detasabile pentru firimituri, Putere: 1100-1300W, Culoare: alb/rosu, Garantie: 36 luni

Caracteristici generale
| Utilizare | Rezidential |
| Numar de felii | 4 |
| Trepte de prajire | 7 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Putere | 1300 W |
| Functii | Mentinere la cald Decongelare Centrare automata Reincalzire Anulare |
| Accesorii incluse | Tava firmituri detasabila |
| Culoare | Rosu Alb |
Dimensiuni
| Lungime | 285 mm |
| Latime | 280 mm |
| Inaltime | 180 mm |
| Greutate | 1.68 Kg |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.