NOU
Friteuza cu aer cald Heinner HAF-1300WH, Putere 1300W, Capacitate vas 3.6L, Capacitate cos 2.6L, Termostat reglabil 0-200˚C, Alb
207,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Friteuza cu aer cald Heinner HAF-1300WH, capacitate totala vas: 3.6L, vas antiaderent, caapcitate cos: 2.6L, termostat reglabil: 0-200 grade C, timer max: 30 min, maner rece, protectie supraincalzire, putere: 1300W, culoare alb

Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip friteuza | Cu aer cald |
| Numar cosuri | 1 |
| Putere | 1300 W |
| Capacitate ulei | 3.6 l |
| Capacitate mancare | 2.6 Kg |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip alimentare | La retea |
| Interval temperatura | 0 - 200 ºC |
| Functii de siguranta | Protectie supraincalzire |
| Caracteristici speciale | Timer Termostat |
| Culoare | Alb Negru |
| Continut pachet | 1 x Friteuza |
Dimensiuni
| Lungime | 27 cm |
| Latime | 34.5 cm |
| Inaltime | 31.4 cm |
| Greutate | 4.63 Kg |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.