NOU
Cuptor electric Heinner HCE-S37WH, 1650W, Capacitate 37L, 4 functii de gatire, Timer, Grill, Alb
431,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Cuptor electric Heinner HCE-S37WH, Capacitate 37L, 4 functii, Putere cuptor 1650W, Temperatura maxima de gatire 220 °C, Timer, Grill, Coacere, Fermentare iaurt, Iluminare, Durata maxima de gatire 90 min, Semnal sonor la finalizarea programului, Gratar sarma, Tava, Standard A13, Dimensiuni ( LxAxI): 53.2×45.9×33.2 cm, Culoare: Alb

Caracteristici principale
| Tip produs | Cuptor electric |
| Capacitate | 37 l |
| Numar programe | 4 |
| Tip gatire | Grilling Coacere |
| Durata temporizarii | 90 min |
| Functii | Iluminare Temporizator Termostat Semnal acustic |
| Volum intern | 37 l |
| Culoare | Alb |
| Accesorii incluse | Grila gratar Tava de coacere |
Caracteristici tehnice
| Putere | 1650 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Temperatura maxima | 220 C |
Dimensiuni
| Inaltime | 332 mm |
| Latime | 532 mm |
| Adancime | 459 mm |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.