NOU
Blender de mana Fram FHBL-RAC1200CR, 1200W, Capacitate tocator: 500ml, Capacitate cana de mixare: 600ml, Crem
129,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Blender de mana Fram FHBL-RAC1200CR, putere: 1200W, motor DC, capacitate tocator 500 ml, cana mixare 600 ml, accesorii: tocator, tel, cana de mixat, picior blender inox, viteza variabila, functie Turbo, buton ON/OFF, crem

Caracteristici generale
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Mixer vertical |
| Capacitate bol | 600 ml |
| Functii | Macinare Amestecare Taiere |
| Caracteristici cheie | Turbo |
| Continut pachet | 1 x Mixer 1 x Set accesorii |
| Culoare | Crem |
Caracteristici tehnice
| Putere | 1200 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Trepte de viteza | 2 |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.