Aparat de curatat scame Philips GC026/00, 8800 rotatii/min, Alb/Albastru
Descriere
Aparat de curatat scame Philips GC026/00, 8800 rotatii/min, Alb/Albastru, îţi permite să îndepărtezi uşor şi rapid scamele de pe orice articol textil. Toate materialele textile, indiferent că este vorba de un pulover sau o pătură, vor arăta din nou ca noi! Garantie: 24 luni
|
Aparat de curatat scame Philips GC026/00, 8800 rotatii/min, Alb/Albastru |
|
![]() |
|
|
2 baterii Philips AA sunt incluse in pachet |
![]() |
|
Peria de curatat va ajuta sa curatati aparatul dupa fiecare utilizare
Urmati instructiunile din ghidul de initiere rapida inclus in ambalaj pentru a curata aparatul. |
![]() |
|
8800 de rotatii pe minut |
![]() |
|
Lama lata pentru acoperirea unei suprafete mari la o singura trecere
Suprafata lata a lamei asigura acoperirea simultana a unei zone mai mari a articolelor vestimentare, fiind necesare mai putine miscari pentru a va face imbracamintea sa arate ca noua din nou. |
![]() |
Caracteristici Generale
| Tip produs | Aparat de curatat scame |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Baterii |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Textile |
| Adancime | 123 mm |
| Latime | 80 mm |
| Inaltime | 58 mm |
| Culoare | Alb Albastru |
Specificatii tehnice
| Capacitate colectare | 0 l |
Filtrare & Accesorii
| Accesorii incluse | Perie curatare recipient colectare |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.




