RESIGILAT – FRIGIDER CU O USA HEINNER HF-N250A+, Clasa A+, 242L, Fara congelator, Iluminare LED, H 143,4cm, Alb
899,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul are ambalajul original deteriorat si este lovit pe partea dreapta la usa frigiderului.
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 1 |
| Volum net total | 242 l |
| Deschidere usa | Usi reversibile |
| Culoare | Alb |
Detalii frigider
| Volum net frigider | 242 l |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Accesorii incluse | Suport pentru oua |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Dozator apa | Nu |
Caracteristici cheie
| Functii | Termostat ajustabil Lumina LED |
Energie & Performanta
| Nivel zgomot | 40 dB |
Dimensiuni
| Inaltime | 143.4 cm |
| Latime | 55 cm |
| Adancime | 58.8 cm |
Detalii
SKU
MKTBRI-HF-N250A+_resig794
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.