RESIGILAT – FRIGIDER CU DOUA USI FRAM FDD-VRL212BGE++, Clasa E, 212L, Less frost, H 145cm, Crem
979,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul are ambalajul original deteriorat, fara partea de dedesubt, este zgariat in fata pe usa frigiderului
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Numar usi | 2 |
| Volum net total | 212 l |
| Deschidere usa | Dreapta |
| Sistem racire | FrostLess |
| Culoare | Crem |
Detalii frigider
| Volum net frigider | 171 l |
| Numar rafturi frigider | 4 |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe |
| Accesorii incluse | Tava pentru gheata Suport oua |
| Material rafturi | Sticla |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Dozator apa | Nu |
Detalii congelator
| Volum net congelator | 42 l |
| Numar compartimente | 2 |
| Capacitate de inghet / 24h | 2.6 Kg |
Caracteristici cheie
| Tehnologie | Less Frost |
| Functii | Iluminare LED Control mecanic cu termostat ajustabil |
Energie & Performanta
| Nivel zgomot | 41 dB |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Consum anual energie | 177 kWh |
Dimensiuni
| Inaltime | 145 cm |
| Latime | 54 cm |
| Adancime | 57 cm |
Detalii
SKU
MKTBRI-FDD-VRL212BGE++_resig708
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.