NOU
RESIGILAT – ESPRESSOR HEINNER HEM-1100BKRD, 850W, 15bar, Rezervor detasabil 1.2L, Filtru dublu din inox, Negru/Rosu
229,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul este in ambalaj original, open box. Functional, are o mica zgarietura la rezervorul de apa.
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip | Manual |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip alimentare | Cafea macinata |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip bautura | Espresso Cappuccino |
| Numar produse preparate | 2 |
| Functii | Protectie supraincalzire Tava de scurgere detasabila Rezervor apa detasabil Abur |
| Culoare | Rosu Negru |
Specificatii tehnice
| Putere | 850 W |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate rezervor apa | 1.2 l |
Dimensiuni
| Latime | 225 mm |
| Adancime | 268 mm |
| Inaltime | 312 mm |
| Greutate | 2.9 Kg |
Detalii
SKU
MKTBRI-HEM-1100BKRD_resig168
Categorii
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.