NOU
RESIGILAT – Espressor Heinner Charm HEM-200GR, Putere 800W, Capacitate 250ml, Presiune 3.5Bar, Filtru inox, Verde
139,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul este in ambalaj original, open box. Functional, este curat, prezinta mici urme de folosire.
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip | Manual |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip alimentare | Cafea macinata |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip bautura | Espresso Cappuccino |
| Numar produse preparate | 2 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Numar duze cafea | 2 |
| Material carcasa | Inox Plastic |
| Functii | Tava de scurgere detasabila Sistem cappuccino |
| Accesorii incluse | 1 x Cana sticla 1 x Espressor |
| Culoare | Verde |
Specificatii tehnice
| Putere | 800 W |
| Presiune pompa | 3.5 bar |
| Capacitate rezervor apa | 0.25 l |
Dimensiuni
| Latime | 23 cm |
| Adancime | 30.5 cm |
| Inaltime | 30.5 cm |
| Greutate | 1.91 Kg |
Detalii
SKU
MKTBRI-HEM-200GR_resig262
Categorii
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.