NOU
RESIGILAT – CUPTOR CU MICROUNDE INCORPORABIL HEINNER HMW-25BIGBK, 25L, 900W, Grill, Control touch, Display LCD, Sticla Neagra
579,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul este in ambalaj original, putin deteriorat (fara fund si capac din polistiren). Produsul nu prezinta lovituri sau zgarieturi, lipseste punga cu accesorii.
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Modalitati gatire | Microunde Grill |
| Programe predefinite | Dezghetare Popcorn Incalzire Peste Pizza Cartofi Bauturi |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Capacitate | 25 l |
| Functii | Temporizator Blocare acces copii Semnal sonor la finalizarea programului Pornire intarziata Afisare ceas Auto cook |
| Continut pachet | 1 x Cuptor microunde |
| Culoare | Negru |
Specificatii tehnice
| Putere | 900 W |
| Trepte putere | 5 |
| Putere grill | 1000 W |
Dimensiuni
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 33.5 cm |
| Inaltime | 39 cm |
| Diametru platou rotativ | 27 cm |
Detalii
SKU
MKTBRI-HMW-25BIGBK_resig78
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.