NOU
RESIGILAT – CUPTOR CU MICROUNDE ELECTROLUX EMS20300OX, 20L, 800W, Grill, Timer, Afisaj digital, Inox
499,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produs in ambalaj original, open box, functional, nu prezinta zgarieturi sau lovituri si are toate accesoriile.
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Modalitati gatire | Microunde Grill |
| Programe predefinite | Dezghetare Incalzire |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Deschidere usa | Stanga |
| Capacitate | 18.7 l |
| Functii | Temporizator Iluminare interioara Afisare ceas |
| Continut pachet | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Negru Argintiu |
Specificatii tehnice
| Putere | 800 W |
| Trepte putere | 5 |
| Putere grill | 1000 W |
Dimensiuni
| Latime | 46.1 cm |
| Adancime | 37.3 cm |
| Inaltime | 28 cm |
| Greutate | 12.5 Kg |
| Diametru platou rotativ | 24.5 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
Detalii
SKU
MKTBRI-EMS20300OX_resig88
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.