RESIGILAT – COMBINA FRIGORIFICA HEINNER HC-V270WDF+, Clasa F, 268L, Sistem racire Less Frost, H 170cm, Alb
899,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Quattro SRL
Descriere
Produsul nu are ambalajul original. Produsul are mai multe zgarieturi, lovit in spate lateral dreapta, nu are picioare, este functional.
Pentru poze produs apasati AICI
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Deschidere usa | Dreapta Usi reversibile |
| Clasa eficienta energetica | Clasa F |
| Nivel zgomot | 40 dB |
| Volum net total | 268 l |
| Compartimente speciale | Compartiment legume & fructe Pentru oua |
| Accesorii incluse | Tava pentru gheata |
| Culoare | Alb |
Specificatii tehnice
| Tehnologie | Less Frost |
| Sistem racire | Static |
| Consum anual energie | 277 kWh |
| Agent racire | R600A |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
Frigider
| Volum net frigider | 184 l |
| Numar rafturi frigider | 3 |
| Numar rafturi usi | 3 |
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Material rafturi | Sticla |
Congelator
| Numar compartimente | 3 |
| Capacitate de inghet / 24h | 3.9 Kg |
Functii & siguranta
| Dozator apa | Da |
| Functii | Iluminare LED Termostat ajustabil Congelare rapida |
Dimensiuni
| Latime | 54 cm |
| Adancime | 59.5 cm |
| Inaltime | 170 cm |
| Greutate | 51 Kg |
Detalii
SKU
MKTBRI-HC-V270WDF+_resig571
Brand
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.