Masina de paine Heinner HBM-690W, Putere 600W, Capacitate 750-900g, 12 programe, Alb
Descriere
Masina de facut paine Heinner HBM-690W, putere: 600 W, capacitate: 750- 900 g, 12 programe, functie mentinere cald: 60 minute, 3 nivele de rumenire: deschis, mediu, inchis, timer: maxim 13 ore, paleta si cuva anti-adezive detasabile, pahar si lingurita pentru masurare, picioruse anti-alunecare, culoare: alb
Caracteristici generale
| Capacitate | 900 g |
| Material carcasa | Plastic |
| Putere | 600 W |
| Numar programe | 12 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Grade rumenire | 3 |
| Functii | Mentinere la cald |
| Material cuva | Teflon |
| Tip programe | Clasic |
| Accesorii incluse | Lingura masurare Cana masura |
| Culoare | Alb |
Dimensiuni
| Latime | 40.7 cm |
| Lungime | 28.2 cm |
| Adancime | 29.8 cm |
| Greutate | 6 Kg |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.