NOU
Espressor automat Heinner Buongiorno Hema-D20DBK, 1350W, 20bar, capacitate rezervor apa 1.5L, Negru
799,00 Lei
(TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
Casami Intex SRL
Descriere
Espressor automat Heinner Genesis HEMA-D20DBK, putere 1350 W, pompa presiune 20 bar, rasnita inclusa, duza pentru spumare lapte manuala, panou digital cu control touch, capacitate recipient apa 1.5 litri, capacitate compartiment boabe cafea 190 grame, ajustare dimensiuni rasnire, duza cafea intaltime ajustabila, unitate preparare detasabila, optiuni bauturi: Espresso Small/Large, Americano, Apa fierbinte, Spumare lapte, indicatori avertizare: Curatare unitate preparare, Lipsa apa/boabe cafea, Compartiment reziduuri plin, functii: Golire compartiment boabe cafea, Curatare manuala, culoare negru, Garantie: 36 luni

Caracteristici generale
| Tip | Automat |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip alimentare | Cafea boabe |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip bautura | Espresso Americano |
| Numar produse preparate | 2 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Numar duze cafea | 2 |
| Tip display | Touchscreen |
| Material carcasa | Plastic |
| Material rasnita | Ceramica |
| Functii | Temporizator |
| Culoare | Negru |
Specificatii tehnice
| Putere | 1350 W |
| Presiune pompa | 20 bar |
| Capacitate rezervor apa | 1.5 l |
| Capacitate compartiment cafea | 190 g |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.