56%
Aspirator cu sac Heinner HVC-M700BL, 700 W, sac hartie, 1.5 L, tub plastic, Albastru
129,00 Lei
(TVA inclus)
293,86 Lei
Costurile de livrare nu sunt incluse
Vandut de:
TPR SALES SOLUTIONS SRL
Descriere
Specificatii
Caracteristici Generale
| Tip produs | Aspirator cu sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Plastic |
| Performanta curatarii covoarelor | Clasa E |
| Performanta curatarii suprafetelor dure | Clasa D |
| Emisii de praf | Clasa A |
| Functii | Derulator automat cablu |
| Adancime | 31.6 cm |
| Latime | 22.9 cm |
| Inaltime | 24.5 cm |
| Greutate | 3.2 Kg |
| Culoare | Albastru |
Specificatii tehnice
| Putere | 700 W |
| Putere de aspirare | 170 W |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Capacitate colectare | 1.5 l |
| Lungime cablu | 5 m |
Filtrare & Accesorii
| Tip sac | Hartie |
| Filtru evacuare | HEPA 10 |
| Accesorii incluse | Perie standard |
Detalii
Produse recomandate
Ce spun clientii
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
Nota
Produsele vin ambalate corespunzător în carton presat pentru a le proteja în tranzit. Comenzile care conțin piese de mobilier necesită mai mult timp pentru procesare, deoarece fiecare produs este verificat amănunțit și împachetat suplimentar pentru a nu se deteriora în trafic.
Livrarea produselor se va face în 1-3 zile lucrătoare. Produsele de dimensiuni mari, agabaritice necesita condiții de livrare speciale! Veți fi contactat pentru detalii suplimentare.




